Tarikh/ Hari/ Masa

ZON DAN TEMPAT PENDAFTARAN TERBUKA

ZON 1

ZON 2

14 Mac 2016

(Isnin)

9.00 pagi – 5.00 petang

MELAKA

Pejabat RISDA Negeri Melaka

SEGAMAT

Pejabat RISDA Daerah Segamat

15 Mac 2016

(Selasa)

9.00 pagi – 5.00 petang

MUAR

Pejabat RISDA Daerah Muar

KLUANG

Pejabat RISDA Daerah Kluang

16 Mac 2016

(Rabu)

9.00 pagi – 5.00 petang

BATU PAHAT

Pejabat RISDA Daerah Batu Pahat

KOTA TINGGI

Pejabat RISDA Daerah Kota Tinggi

17 Mac 2016

(Khamis)

9.00 pagi – 5.00 petang

PONTIAN

Pejabat RISDA Daerah Pontian

 

-

21 Mac 2016

(Isnin)

9.00 pagi – 5.00 petang

IPOH

Pejabat RISDA Negeri Perak

SEREMBAN

Pejabat RISDA Negeri Sembilan

22 Mac 2016

(Selasa)

9.00 pagi – 5.00 petang

MANJUNG

Pejabat RISDA Daerah Manjung/Sitiawan

KUALA PILAH

Pejabat RISDA Daerah

Kuala Pilah

23 Mac 2016

(Rabu)

9.00 pagi – 5.00 petang

TAIPING

Pejabat RISDA Daerah

Larut Matang/ Selama

JEMPOL

Pejabat RISDA Daerah Jempol

 

          24 Mac 2016

(Khamis)

9.00 pagi – 5.00 petang

 

KULIM

Pejabat RISDA Daerah

Kulim/Bandar Baharu

 

TAMPIN

Pejabat RISDA Daerah

Negeri Sembilan Selatan

28 Mac 2016

(Isnin)

9.00 pagi – 5.00 petang

KEMAMAN

Pejabat RISDA Daerah Kemaman

SUNGAI PETANI

Pejabat RISDA Daerah

Kuala Muda/Yan/Sg Petani

29 Mac 2016

(Selasa)

9.00 pagi – 5.00 petang

DUNGUN

Pejabat RISDA Daerah Dungun

KUALA NERANG

Pejabat RISDA Daerah

Padang Terap

30 Mac 2016

(Rabu)

9.00 pagi – 5.00 petang

MARANG

Pejabat RISDA Daerah Marang

ALOR SETAR

Pejabat RISDA Negeri Kedah

31 Mac 2016

(Khamis)

9.00 pagi – 5.00 petang

KUALA TERENGGANU

Pejabat RISDA Negeri Terengganu

KANGAR

Pejabat RISDA Negeri Perlis

4 April 2016

(Isnin)

9.00 pagi – 5.00 petang

KUALA KANGSAR

Pejabat RISDA Daerah Kuala Kangsar

 

KUANTAN

Pejabat RISDA Negeri Pahang

5 April 2016

(Selasa)

9.00 pagi – 5.00 petang

GERIK

Pejabat RISDA Daerah Gerik

MARAN

Pejabat RISDA Daerah Maran

6 April 2016

(Rabu)

9.00 pagi – 5.00 petang

BALING

Pejabat RISDA Daerah Baling

TEMERLOH

Pejabat RISDA Daerah Temerloh

7 April 2016

(Khamis)

9.00 pagi – 5.00 petang

SIK

Pejabat RISDA Daerah Sik

JERANTUT

Pejabat RISDA Daerah Jerantut

8 April 2016

(Jumaat)

9.00 pagi – 5.00 petang

 

 

-

KUALA LIPIS

Pejabat RISDA Daerah Kuala Lipis

 

11 April 2016

(Isnin)

9.00 pagi – 5.00 petang

 

PASIR PUTEH

Pejabat RISDA Stesen

Pasir Puteh

 

12 April 2016

(Selasa)

9.00 pagi – 5.00 petang

KOTA BHARU

Pejabat RISDA Negeri Kelantan

 

-

13 April 2016

(Rabu)

9.00 pagi – 5.00 petang

TANAH MERAH

Pejabat RISDA Jajahan

Tanah Merah

 

-

14 April 2016

(Khamis)

9.00 pagi – 5.00 petang

KUALA KRAI

Pejabat RISDA Jajahan Kuala Krai

 

-

       

 

 

PETUGAS-PETUGAS DI KARNIVAL PENDIDIKAN TINGGI NEGARA

JOM MASUK ‘U’

 

 

Bil

 

 Tarikh

 

       

       Negeri

      

                Lokasi

 

  Petugas

 

  1.

30-31 Jan 2016

Kedah,Perlis,P.Pinang dan Perak Utara

Perkarangan Stadium Darul Aman,Alor Setar Kedah.(Marquee Tent)

1.Nurul Akmal Bte Othman

2.Zainura Abd Wahab

3.Nurul Hazwani

 

 

  2.

13-14 Feb 2016

Terengganu,Kelantan dan Pahang

Dataran DABS,Kampus Gong Badak UNISZA,K.Terengganu.(Marquee Tent)

 

1.Khairulneza Juaher

2.Siti Nadiah Babge

3.Siti Aminah Mahadi

 

 

  3.

20-21 Feb 2016

 

Johor dan Melaka

PERSADA,Johor Bahru

1.Halimatun Saadiah

2.Ras Ameliya

3.Aida Nasrin

 

 

  4.

02-03

Apr 2016

Selangor,Perak Selatan,WP,dan N.Sembilan

Dataran Gemilang UKM,Bangi Selangor.(Dewan & Marquee Tent)

 

1.Muhammad Shaqiq

2.Mohd Fuat Salbi

3.Aswira Ahmad

 

 

PETUGAS-PETUGAS DI KARNIVAL PENDIDIKAN MARA 2016

 

 

 

Bil

 

 Tarikh

 

       

       Negeri

      

                Lokasi

 

  Petugas

 

 1.

9-10 Mac 2016 (Rabu & Khamis)

Kota Bahru,Kelantan

Std.Sultan Muhammad ke 4

1.Mizan Fatihah

2.Siti Norshuhadah

3.Siti Hawa

 

 

 2.

12-13 Mac 2016 (Sabtu & Ahad)

Alor Setar,Kedah

Dewan Majlis Bandaraya Alor Setar(MBAS),Alor Setar,Kedah

 

1.Norfaizah Zainol

2.Nabilah Mahat

3.Eliza Nurul Ain

 

 3.

26-27 Mac 2016 (Sabtu & Ahad)

 

Kuantan,Pahang

Megamall,Kuantan Pahang

1.Aishah Othman

2.Norhasimah Sagap

3.Hamidah Kamit

 

 4.

9-10 April

Apr 2016

(Sabtu & Ahad)

K.Terengganu

Terengganu Trade Centre,K.Terengganu (TTC)

 

1.Mohd Azizi Hamid

2.Mohd Fuat Salbi

3.Aswira Ahmad